Technowool

Hakkımızda

Bizi yakından tanıyın

Yenilikçi Yün, Sürdürülebilir Konfor:
Technowool İle Tanışın!

 Türkiye’nin en genç mineral yün üreticisi TECHNOWOOL, ürün kalitesi ile rakipleri arasından hızla sıyrılmış, 100% müşteri memnuniyetini ilke edinmesi ile Türkiye’nin tercih edilen taşyünü üreticisi olmayı başarmıştır.

Yerli sermaye ile Polatlı Organize Sanayi Bölgesinde  kurulan TECHNOWOOL 40.000m2 açık 10.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisi yıllık 15.000 ton  kapasiteye sahiptir.  ISI, SES ve YANGIN yalıtımı amaçlı değişik ebat ve yoğunluklarda TSE belgesi ile yüksek kaliteli taşyünü üretmektedir.

Fabrikamız 2008 yılında kurulmuş, 2022 yılında  yeni sahipleri Çapoğlu Grup ve Karalar Yalıtım bünyesine geçerek büyük bir yenilenme ve modernize yatırımı yapılmıştır

VİZYONUMUZ

Technowool Taşyünü çevreye duyarlı, uluslararası standartlarda kaliteli ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, doğru yalıtım çözümleri bilincinin arttırılmasına katkı sağlayarak yurtiçi ve yurt dışında sağlıklı büyümeyi hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Ülkemizin yurt dışı enerji bağımlılığını düşürmek, daha çevreci, sağlıklı ve konforlu yaşam mekanları oluşturulmasına katkı sağlamak ve yaşam kalitesini arttırmak.

Son teknoloji kullanımı ve araştırma geliştirme çalışmalarının desteğiyle verimli, kaliteli ve çevre ile dost üretim yapmak,

Halkın bilinçlenmesi sağlayarak pazar kapasitesini artırmak ve bu pazarın taleplerini karşılamak amacıyla verimli ve dinamik bir bayi ağı oluşturmak.

Bizimle İletişime geçin.

Size en iyi hizmeti sunabilmemiz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. İhtiyaçlarınızı dinlemek ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız.